Hyppää sisältöön
{{ selectedLibrary.Picture.Name }}

Yhteystiedot

{{ selectedLibrary.Address.Street }}
{{ selectedLibrary.Address.Zipcode }} {{ selectedLibrary.Address.City }}
Koirat sallittu
Koirat kielletty
Siirry kirjaston sivuille

Uusimmat tapahtumat

Yhteystiedot

Myyrmäen kirjasto

Paalutori 3

01600 Vantaa

Postiosoite

Myyrmäen kirjasto

PL 20

01030 VANTAAN KAUPUNKI

myyrmaki.kirjasto@vantaa.fi

Alakouluyhteistyö: Urho Heinonen urho.heinonen(at)vantaa.fi
Asiakaspalvelu
Erikoiskirjastovirkailija Eija Koroleff eija.koroleff(at)vantaa.fi
Lapsiperheiden tapahtumat: Elina Simes elina.simes(at)vantaa.fi
Palveluesimies Marjo Päivärinta marjo.paivarinta(at)vantaa.fi
Päiväkotiyhteistyö: Julia Jukarainen julia.jukarainen(at)vantaa.fi
Sidosryhmäyhteistyö ja vapaaehtoistoiminta: Paula Haapanen paula.haapanen(at)vantaa.fi
Viestintä: Stella Kontio stella.kontio(at)vantaa.fi
Yläkouluyhteistyö: Mari Leponiemi mari.leponiemi(at)vantaa.fi
Yleissähköposti
Näin pääset kirjastoon

Bussit: 30, 311, 311A, 335, 335B, 375, 375V, 411, 412, 413, 415N, 431N, 436N, 555, 560, 565, 571, 572, 572K, 574

Lähijunat: I, P

Löydä kirjastosi

Avoinna

-
omatoimi Henkilökunnan poissaollessa sisään kirjastokortilla
-
omatoimi Henkilökunnan poissaollessa sisään kirjastokortilla
-
henkilökunta paikalla
-
omatoimi Henkilökunnan poissaollessa sisään kirjastokortilla
-
henkilökunta paikalla
-
omatoimi Henkilökunnan poissaollessa sisään kirjastokortilla
-
henkilökunta paikalla
-
omatoimi Henkilökunnan poissaollessa sisään kirjastokortilla
-
henkilökunta paikalla
-
omatoimi Henkilökunnan poissaollessa sisään kirjastokortilla
-
henkilökunta paikalla
-
henkilökunta paikalla